SPÔSOBY DORUČENIA A PLATBY

Tovar od nás Vám posielame za výhodné poštovné alebo úplne ZADARMO! Pri objednávke v spôsobe dopravy si môžete vybrať z nasledovných možností:

 

Platba vopred

Platba na dobierku

Akýkoľvek spôsob platby

Služba

Do 60 €

Nad 60 €

Slovenská pošta

2,99 €

3,99 €

zadarmo

Zásielkovňa

2,60 €

3,20 €

zadarmo

 

ČAS DODANIA

Tovar, ktorý máme na našom sklade, odosielame do 1 pracovného dňa.

Tovar, ktorý je na externom sklade, odosielame obvykle do 7-10 pracovných dní.

Uvedené doby odoslania platia od prijatia objednávky (pri platbe na dobierku), alebo od pripísania platby na náš účet (pri platbe bankovým prevodom).

V prípade ak by sa kvôli nepredvídaným okolnostiam dodávka tovaru predĺžila, alebo z akéhokoľvek dôvodu by dodanie tovaru nebolo možné, budeme Vás okamžite o tejto skutočnosti informovať a dohodneme sa na ďalšom postupe.

V deň odoslania zásielky Vám bude zaslaný informačný email o odoslaní. Zásielku by ste mali obdržať najneskôr do 3 pracovných dní od expedovania z nášho skladu. V prípade ak by Vaša zásielka nedorazila, kontaktujte nás prosím emailom na info@mammamoda.sk

SPÔSOBY PLATBY

Vašu objednávku môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

  • Platba dobierkou - Najbežnejšie používaná platobná metóda v Slovenskej republike. Objednávku zaplatíte pri prevzatí zásielky.
  • Platba bankovým prevodom - Tovar zaplatíte pred zaslaním na základe údajov, ktoré Vám zašleme hneď po potvrdení objednávky. Variabilný symbol: číslo Vašej objednávky. Tovar Vám bude odoslaný na základe prijatej úhrady.